CKR04BX821KS
Mfr.Part #
CKR04BX821KS
Rated (DC) Voltage (URdc) :
200V
Min Operating Temperature :
-55°C
Temperature Coefficient :
15% ppm/°C
Capacitance :
820pF
Lead Pitch :
2.54mm
Width :
4.83mm
Thickness :
2.29mm
Length :
4.83mm
Height :
4.83mm
Tolerance :
10%
Max Operating Temperature :
125°C
Depth :
2.29mm