CIM31J152NE
Mfr.Part #
CIM31J152NE
Package / Case
100
Description
FERRITE BEAD 1.5 KOHM 1206 1LN
Package / Case :
100
RoHS Status :
RoHS Compliant
Datasheets
CIM31J152NE
Samsung Electro-Mechanics CIM31J152NE
  • Würth Elektronik
    FERRITE BEAD 200 MOHM 0603 1LN
  • Würth Elektronik
    FERRITE BEAD 1 KOHM 0603 1LN
    FERRITE BEAD 30 OHM 0603 1LN
    FERRITE BEAD 600 OHM 0402 1LN
    FERRITE BEAD 220 OHM 0402 1LN