CIH02T18NJNC
Mfr.Part #
CIH02T18NJNC
Description
FIXED IND 18NH 140MA 2.8 OHM SMD
Datasheets
CIH02T18NJNC
Samsung Electro-Mechanics CIH02T18NJNC
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 2.2UH 1.4A 140MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 15UH 1.45A 132MOHM SMD
    FIXED IND 2.2UH 3.83A 23MOHM SMD
    FIXED IND 10UH 1.7A 216 MOHM SMD
    FIXED IND 33UH 440MA 1.53OHM SMD