CF0504C121R-10
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
CF0504C121R-10
Manufacturer
Laird - Performance Materials
Package / Case
0504 (1210 Metric)
Datasheet
Download
Description
CMC 300MA 2LN 120 OHM SMD
Manufacturer :
Laird - Performance Materials
Product Category :
Common Mode Chokes
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
DC Resistance (DCR) (Max) :
600mOhm
Reach Compliance Code :
Unknown
Height :
812.8μm
Series :
CF
Package / Case :
0504 (1210 Metric)
Impedance @ Frequency :
120Ohm @ 100MHz
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Filter Type :
Signal Line
ECCN Code :
EAR99
Terminal Finish :
Matte Tin (Sn) - with Nickel (Ni) barrier
Size / Dimension :
0.049Lx0.039W 1.25mmx1.00mm
Packing Method :
Tape and Reel
Factory Lead Time :
6 Weeks
Published :
Number of Lines :
2
Number of Functions :
1
Rated Current :
0.3A
JESD-609 Code :
e3
RoHS Status :
RoHS Compliant
Operating Temperature :
-40°C~125°C
Width :
1mm
Mount :
Surface Mount
HTS Code :
Mounting Type :
Surface Mount
Current Rating (Max) :
300mA
Datasheets
CF0504C121R-10
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
    CONN EMI GASKET BLUE
    CONN SHIELDING FOR DB15
    FILTER BLOCK 9 POS D-SUB
    FILTER BLOCK 15 POS D-SUB
    FILTER BLOCK 25 POS D-SUB
Catalog related products
  • Würth Elektronik
    CMC 370MA 2LN 90 OHM SMD
  • Würth Elektronik
    CMC 370MA 2LN 120 OHM SMD
    CMC 280MA 2LN 370 OHM SMD
    CMC 230MA 2LN 1KOHM SMD AEC-Q200
    CMC 350MA 2LN 250 OHM SMD