CDRH3D23NP-330MC
Mfr.Part #
CDRH3D23NP-330MC
Description
FIXED IND 33UH 600MA 381MOHM SMD
Surface Mount
Inductance Frequency - Test :
100kHz
Height :
2.5mm
Current Rating (Amps) :
600mA
Depth :
3.92mm
Size / Dimension :
0.150Lx0.150W 3.80mmx3.80mm
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Min Operating Temperature :
-40°C
Test Frequency :
100kHz
Operating Temperature :
-40°C~105°C
Max DC Current :
600mA
Tolerance :
±20%
Length :
3.81mm
Height Seated (Max) :
0.098 2.50mm
Max Operating Temperature :
105°C
Factory Lead Time :
28 Weeks
Inductance :
33μH
Series :
CDRH3D23
Width :
3.81mm
DC Resistance (DCR) :
381mOhm Max
Current Rating :
600mA
Shielding :
Shielded
Current - Saturation :
500mA
No
Datasheets
CDRH3D23NP-330MC
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 2.2UH 1.4A 140MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 15UH 1.45A 132MOHM SMD
    FIXED IND 2.2UH 3.83A 23MOHM SMD
    FIXED IND 10UH 1.7A 216 MOHM SMD
    FIXED IND 33UH 440MA 1.53OHM SMD