CDRH3D16/LDNP-330NC
Mfr.Part #
CDRH3D16/LDNP-330NC
Description
FIXED IND 33UH 550MA 560MOHM SMD
Series :
CDRH3D16/LD
Size / Dimension :
0.150Lx0.150W 3.80mmx3.80mm
Height :
1.8mm
Depth :
4mm
Max DC Current :
550mA
Inductance :
33μH
Current - Saturation :
260mA
DC Resistance (DCR) :
560mOhm Max
Radiation Hardening :
No
Current Rating :
550mA
Tolerance :
±30%
Test Frequency :
100kHz
Height Seated (Max) :
0.071 1.80mm
Operating Temperature :
-40°C~105°C
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 2.2UH 1.4A 140MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 15UH 1.45A 132MOHM SMD
    FIXED IND 2.2UH 3.83A 23MOHM SMD
    FIXED IND 10UH 1.7A 216 MOHM SMD
    FIXED IND 33UH 440MA 1.53OHM SMD