CDRH3D14/LDNP-220NC
Mfr.Part #
CDRH3D14/LDNP-220NC
Description
FIXED IND 22UH 600MA 447MOHM SMD
Size / Dimension :
0.150Lx0.150W 3.80mmx3.80mm
Operating Temperature :
-40°C~105°C
Height :
1.5mm
Inductance :
22μH
Factory Lead Time :
12 Weeks
DC Resistance (DCR) :
447mOhm Max
Depth :
4mm
Series :
CDRH3D14/LD
Current - Saturation :
350mA
Current Rating :
600mA
POWER INDUCTOR
Radiation Hardening :
No
Max DC Current :
600mA
Height Seated (Max) :
0.059 1.50mm
Test Frequency :
100kHz
Tolerance :
±25%
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 2.2UH 1.4A 140MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 15UH 1.45A 132MOHM SMD
    FIXED IND 2.2UH 3.83A 23MOHM SMD
    FIXED IND 10UH 1.7A 216 MOHM SMD
    FIXED IND 33UH 440MA 1.53OHM SMD