CDRH12D77BT150NP-220MC
Mfr.Part #
CDRH12D77BT150NP-220MC
Description
FIXED IND 22UH 5.1A 34 MOHM SMD
Stock
500
In Stock :
500
Series :
CDRH12D77B/T150
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Inductor Type :
GENERAL PURPOSE INDUCTOR
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Inductance :
22μH
Factory Lead Time :
1 Weeks
Height Seated (Max) :
0.315 8.00mm
HTS Code :
Material - Core :
Ferrite
Shielding :
Shielded
Current - Saturation :
6.4A
Tolerance :
±20%
Ratings :
AEC-Q200
Current Rating (Amps) :
5.1A
DC Resistance (DCR) :
34mOhm
Size / Dimension :
0.516Lx0.504W 13.10mmx12.80mm
Operating Temperature :
-55°C~150°C
Inductance Frequency - Test :
100kHz
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 2.2UH 1.4A 140MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 15UH 1.45A 132MOHM SMD
    FIXED IND 2.2UH 3.83A 23MOHM SMD
    FIXED IND 10UH 1.7A 216 MOHM SMD
    FIXED IND 33UH 440MA 1.53OHM SMD