CDRH12D58/ANP-220MC
Mfr.Part #
CDRH12D58/ANP-220MC
Package / Case
Nonstandard, 4 Lead
Description
FIXED IND 22UH 2.7A 42 MOHM SMD
DC Resistance (DCR) :
42mOhm Max
Operating Temperature :
-40°C~125°C
Packing Method :
TR
Package / Case :
Nonstandard, 4 Lead
Terminal Placement :
DUAL IN-LINE
Size / Dimension :
0.472Lx0.472W 12.00mmx12.00mm
Inductance :
22μH
Height Seated (Max) :
0.236 6.00mm
Factory Lead Time :
15 Weeks
Height :
6mm
Number of Pins :
Tolerance :
±20%
Test Frequency :
100kHz
Current Rating :
2.7A
Depth :
12.5mm
Max DC Current :
2.7A
Series :
CDRH12D58/A
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Sumida Corporation CDRH12D58/ANP-220MC
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 2.2UH 1.4A 140MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 15UH 1.45A 132MOHM SMD
    FIXED IND 2.2UH 3.83A 23MOHM SMD
    FIXED IND 10UH 1.7A 216 MOHM SMD
    FIXED IND 33UH 440MA 1.53OHM SMD