CDRH127NP-181MC
Mfr.Part #
CDRH127NP-181MC
Description
FIXED IND 180UH 1.3A 350MOHM SMD
Height :
8mm
Tolerance :
±20%
Published :
Inductance :
180μH
Series :
CDRH127
Number of Terminations :
4
Weight :
3.599993g
Test Frequency :
1kHz
Operating Temperature :
-40°C~100°C
Factory Lead Time :
14 Weeks
Package / Case :
Nonstandard
Core Material :
Ferrite
Max DC Current :
1.3A
Current Rating :
1.3A
Height Seated (Max) :
0.315 8.00mm
Depth :
12.3mm
Size / Dimension :
0.472Lx0.472W 12.00mmx12.00mm
Packaging :
Tape and Reel (TR)
DC Resistance (DCR) :
350mOhm Max
Datasheets
CDRH127NP-181MC
Sumida Corporation CDRH127NP-181MC
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 2.2UH 1.4A 140MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 15UH 1.45A 132MOHM SMD
    FIXED IND 2.2UH 3.83A 23MOHM SMD
    FIXED IND 10UH 1.7A 216 MOHM SMD
    FIXED IND 33UH 440MA 1.53OHM SMD