CDR32BP131BKZSAC
Mfr.Part #
CDR32BP131BKZSAC
Description
CAP CER 130PF 100V BP 1206
Capacitance :
130pF
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Size / Dimension :
0.126Lx0.063W 3.20mmx1.60mm
Thickness (Max) :
0.051 1.30mm
Failure Rate :
S (0.001%)
Tolerance :
±10%
Voltage - Rated :
100V
Datasheets
CDR32BP131BKZSAC
Vishay / Vitramon CDR32BP131BKZSAC
Military MIL-PRF-55681CDR32 1206 3216Metric Ceramic Capacitor 0.126Lx0.063W 3.20mmx1.60mm BP ±10% 130pF