CDR31BX103AKUR\M
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
CDR31BX103AKUR\M
Manufacturer
KYOCERA AVX
Description
CAP CER SMP MLC HI-REL
Manufacturer :
KYOCERA AVX
Product Category :
Ceramic Capacitors
Published :
Capacitance :
10nF
Tolerance :
10%
Max Operating Temperature :
125°C
Factory Lead Time :
25 Weeks
Depth :
1.25mm
Min Operating Temperature :
-55°C
Mount :
Surface Mount
RoHS Status :
RoHS Compliant
Length :
2mm
Package / Case :
Packaging :
Bulk
Datasheets
CDR31BX103AKUR\M
10nF Ceramic Capacitor 10% 0805