CDEP134NP-3R6MC-H
Mfr.Part #
CDEP134NP-3R6MC-H
Description
FIXED IND 3.6UH 7.5A 12 MOHM SMD
DC Resistance (DCR) :
12mOhm Max
Ferrite
Current - Saturation :
12.5A
Max DC Current :
8A
HTS Code :
Packing Method :
TR
Depth :
13.9mm
Size / Dimension :
0.531Lx0.531W 13.50mmx13.50mm
Series :
CDEP134
Height :
4.9mm
Operating Temperature :
-40°C~125°C
DC Current :
7.5A
Factory Lead Time :
15 Weeks
Height Seated (Max) :
0.197 5.00mm
Inductance :
3.6μH
Current Rating :
7.5A
Tolerance :
±20%
Test Frequency :
100kHz
Datasheets
CDEP134NP-3R6MC-H
Sumida Corporation CDEP134NP-3R6MC-H
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 2.2UH 1.4A 140MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 15UH 1.45A 132MOHM SMD
    FIXED IND 2.2UH 3.83A 23MOHM SMD
    FIXED IND 10UH 1.7A 216 MOHM SMD
    FIXED IND 33UH 440MA 1.53OHM SMD