CDALF10M7GA046-A0
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
CDALF10M7GA046-A0
Manufacturer
Murata Electronics
Package / Case
Radial
Datasheet
Download
Description
DISCR RAD FOR SANYO LA1832/M
Manufacturer :
Murata Electronics
Product Category :
Ceramic Filters
Mounting Type :
Through Hole
Filter Type :
Discriminator
Frequency :
10.7MHz Center
Package / Case :
Radial
Size / Dimension :
0.315Lx0.118W 8.00mmx3.00mm
Insertion Loss :
3dB
Height (Max) :
0.236 6.00mm
Bandwidth :
330kHz
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Series :
GA
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Datasheets
CDALF10M7GA046-A0
Introducing Ceramic Filters Murata Electronics CDALF10M7GA046-A0 from Chip IC,where excellence meets affordability. This product stands out with its Mounting Type:Through Hole, Package / Case:Radial, Bandwidth:330kHz, CDALF10M7GA046-A0 pinout, CDALF10M7GA046-A0 datasheet PDF, CDALF10M7GA046-A0 amp .Beyond Ceramic Filters Murata Electronics CDALF10M7GA046-A0 ,we also offer LFCV-45+, BFCG-162W+, LFCG-1000+, Our vast inventory has you covered. Contact us now for immediate solutions.