CCS-LKR-125SW2
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
CCS-LKR-125SW2
Manufacturer
Omron Automation
Package / Case
2211 (5728 metric)
Datasheet
Download
Description
RING LT WHITE OD 125MM 5.7W
Manufacturer :
Omron Automation
Product Category :
Unclassified
Product Status :
Active
Product Type :
Ceramic Capacitors
Product :
General Type MLCCs
Tolerance :
1 %
Package / Case :
2211 (5728 metric)
Knowles
Package :
Bulk
Product Category :
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT
Width :
2.79 mm
Dielectric :
C0G (NP0)
Type :
Safety Certified AC Capacitors
Capacitance :
220 pF
Class :
Class 1
Termination Style :
SMD/SMT
Brand :
Knowles Syfer
Base Product Number :
CCS-LKR
Subcategory :
Capacitors
Length :
5.7 mm