CCR05CG681JRVTR2
Mfr.Part #
CCR05CG681JRVTR2
Max Operating Temperature :
125°C
Depth :
2.29mm
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Min Operating Temperature :
-55°C
Tolerance :
5%
Lead Pitch :
5.08mm
Capacitance :
680pF
Datasheets
CCR05CG681JRVTR2
680pF Ceramic Capacitor 5% Radial