CC0201KRX7R8BB121
Mfr.Part #
CC0201KRX7R8BB121
Description
CAP CER 120PF 25V X7R 0201
Capacitance :
120pF
Halogen Free :
Halogen Free
Dielectric :
X7R
RoHS Status :
RoHS Compliant
Factory Lead Time :
33 Weeks
Published :
Lead Free :
Lead Free
Package / Case :
Voltage - Rated DC :
25V
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Datasheets
CC0201KRX7R8BB121
YAGEO CC0201KRX7R8BB121
120pF Ceramic Capacitor 0201