CBL-UA3-UB3-15BP
Mfr.Part #
CBL-UA3-UB3-15BP
Description
CABLE A PLUG TO B PLUG 4.92'
Wire Gauge - AWG :
28 AWG
Insulation Resistance :
10 MOhms
Gender :
Male / Male
Cable Length :
1.5 m
Current Rating :
1.5 A
Type :
USB 3.1 Gen 1
Jacket Color :
Black
Voltage Rating :
30 VDC