CBL-UA-MB-20GP
Mfr.Part #
CBL-UA-MB-20GP
Description
CBL USB2.0 A PLG-MIN B PLG 6.56'
Stock
934
In Stock :
934
Product Category :
Cable Length :
2 m
Voltage Rating :
30 V
Current Rating :
1 A
Wire Gauge - AWG :
28 AWG
Jacket Color :
Grey
Type :
USB 2.0
Insulation Resistance :
20 mOhms