CBL-A31-C31-15BP
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
CBL-A31-C31-15BP
Manufacturer
CUI Devices
Description
CABLE A PLUG TO C PLUG 4.92'
Stock
799
In Stock :
799
Manufacturer :
CUI Devices
Product Category :
Gender :
Male / Male
Wire Gauge - AWG :
28 AWG
Type :
USB 3.1 Gen 1
Product :
USB Cables
Jacket Material :
Polyvinyl Chloride (PVC)
Current Rating :
1.5 A
Voltage Rating :
30 V
Jacket Color :
Black
Insulation Resistance :
10 MOhms