CBC36W4S000V5S
Mfr.Part #
CBC36W4S000V5S
Description
CONN D-SUB HOUSING RCPT 36POS
CBC
Acme Electric
Datasheets
CBC36W4S000V5S
  • TE Connectivity AMP Connectors
    CONN D-SUB HOUSING PLUG 9POS
    CONN D-SUB HOUSING PLUG 9POS
    CONN D-SUB HOUSING RCPT 9POS
    CONN D-SUB HOUSING RCPT 9POS
    CONN D-SUB HD HOUSING RCPT 15POS