CBC36W4S000TS/AA
Mfr.Part #
CBC36W4S000TS/AA
Description
CONN D-SUB HOUSING RCPT 36POS
Datasheets
CBC36W4S000TS/AA
CBC Series
CBC36W4S000TS/AA Overview
The product is a member of the CBC Series.
CBC36W4S000TS/AA Features
CBC series
CBC36W4S000TS/AA Applications
There are a lot of Amphenol
CBC36W4S000TS/AA D-Sub Connectors applications.
  • Embedded systems
  • Datacom
  • Communication
  • Medical technology
  • Military Technology
  • Measuring & Control Technology
  • Instrumentation
  • Automotive Electronics
  • Telecommunications
  • Data Technology
  • TE Connectivity AMP Connectors
    CONN D-SUB HOUSING PLUG 9POS
    CONN D-SUB HOUSING PLUG 9POS
    CONN D-SUB HOUSING RCPT 9POS
    CONN D-SUB HOUSING RCPT 9POS
    CONN D-SUB HD HOUSING RCPT 15POS