CBC25W3S0S50T2X
Mfr.Part #
CBC25W3S0S50T2X
Description
CONN D-SUB HOUSING RCPT 25POS
Product Category :
D-Sub, D-Shaped Connector Housings
RoHS :
Non-Compliant
Datasheets
CBC25W3S0S50T2X
Catalog related products
  • TE Connectivity AMP Connectors
    CONN D-SUB HOUSING PLUG 9POS
    CONN D-SUB HOUSING PLUG 9POS
    CONN D-SUB HOUSING RCPT 9POS
    CONN D-SUB HOUSING RCPT 9POS
    CONN D-SUB HD HOUSING RCPT 15POS