CBC24W7M000E3S
Mfr.Part #
CBC24W7M000E3S
Description
CONN D-SUB HOUSING PLUG 24POS
Series :
CBC
Datasheets
CBC24W7M000E3S
CBC Series
CBC24W7M000E3S Overview
The product is a member of the CBC Series.
CBC24W7M000E3S Features
CBC series
CBC24W7M000E3S Applications
There are a lot of Amphenol
CBC24W7M000E3S D-Sub Connectors applications.
  • Embedded systems
  • Datacom
  • Communication
  • Medical technology
  • Military Technology
  • Measuring & Control Technology
  • Instrumentation
  • Automotive Electronics
  • Telecommunications
  • Data Technology
  • TE Connectivity AMP Connectors
    CONN D-SUB HOUSING PLUG 9POS
    CONN D-SUB HOUSING PLUG 9POS
    CONN D-SUB HOUSING RCPT 9POS
    CONN D-SUB HOUSING RCPT 9POS
    CONN D-SUB HD HOUSING RCPT 15POS