CBC21WA4S00HV5X
Mfr.Part #
CBC21WA4S00HV5X
Description
CONN D-SUB HOUSING RCPT 21POS
Stock
18
In Stock :
18
Product Category :
D-Sub, D-Shaped Connector Housings
Subcategory :
Oscillators
Series :
626
Product Type :
Standard Oscillators
RoHS :
Details
Product Category :
Standard Clock Oscillators
Brand :
CTS Electronic Components
Packaging :
Reel
CTS
Datasheets
CBC21WA4S00HV5X
626 Series
CBC21WA4S00HV5X Overview
Packaging is performed using a Reel case.It is part of the 626 Series of products.
CBC21WA4S00HV5X Features
626 series
CBC21WA4S00HV5X Applications
There are a lot of Amphenol
CBC21WA4S00HV5X D-Sub Connectors applications.
  • Datacom
  • Communication
  • Medical technology
  • Military Technology
  • Measuring & Control Technology
  • Instrumentation
  • Automotive Electronics
  • Telecommunications
  • Data Technology
  • Blowers
Catalog related products
  • TE Connectivity AMP Connectors
    CONN D-SUB HOUSING PLUG 9POS
    CONN D-SUB HOUSING PLUG 9POS
    CONN D-SUB HOUSING RCPT 9POS
    CONN D-SUB HOUSING RCPT 9POS
    CONN D-SUB HD HOUSING RCPT 15POS