CBC21WA4S000E30
Mfr.Part #
CBC21WA4S000E30
Description
CONN D-SUB HOUSING RCPT 21POS
Stock
96
In Stock :
96
Product Category :
D-Sub, D-Shaped Connector Housings
RoHS :
N
Product Type :
Mixed Contact D-Sub Connectors
Brand :
Amphenol Positronic
Product Category :
D-Sub Mixed Contact Connectors
Subcategory :
D-Sub Connectors
Datasheets
CBC21WA4S000E30
CBC21WA4S000E30 Overview
CBC21WA4S000E30 Features
CBC21WA4S000E30 Applications
There are a lot of Amphenol
CBC21WA4S000E30 D-Sub Connectors applications.
  • Datacom
  • Communication
  • Medical technology
  • Military Technology
  • Measuring & Control Technology
  • Instrumentation
  • Automotive Electronics
  • Telecommunications
  • Data Technology
  • Blowers
Catalog related products
  • TE Connectivity AMP Connectors
    CONN D-SUB HOUSING PLUG 9POS
    CONN D-SUB HOUSING PLUG 9POS
    CONN D-SUB HOUSING RCPT 9POS
    CONN D-SUB HOUSING RCPT 9POS
    CONN D-SUB HD HOUSING RCPT 15POS