CBC13W3S00GV3X/AA
Mfr.Part #
CBC13W3S00GV3X/AA
Description
CONN D-SUB HOUSING RCPT 13POS
Stock
33
In Stock :
33
Product Category :
D-Sub, D-Shaped Connector Housings
RoHS :
Non-Compliant
Datasheets
CBC13W3S00GV3X/AA
Catalog related products
  • TE Connectivity AMP Connectors
    CONN D-SUB HOUSING PLUG 9POS
    CONN D-SUB HOUSING PLUG 9POS
    CONN D-SUB HOUSING RCPT 9POS
    CONN D-SUB HOUSING RCPT 9POS
    CONN D-SUB HD HOUSING RCPT 15POS