CBC13W3M000E3X/AA
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
CBC13W3M000E3X/AA
Manufacturer
Positronic
Description
CONN D-SUB HOUSING PLUG 13POS
Manufacturer :
Positronic
Product Category :
D-Sub, D-Shaped Connector Housings
Product Type :
Mixed Contact D-Sub Connectors
Brand :
Amphenol Positronic
Product Category :
D-Sub Mixed Contact Connectors
RoHS :
Details
Subcategory :
D-Sub Connectors
Datasheets
CBC13W3M000E3X/AA
CBC13W3M000E3X/AA Overview
CBC13W3M000E3X/AA Features
CBC13W3M000E3X/AA Applications
There are a lot of Amphenol
CBC13W3M000E3X/AA D-Sub Connectors applications.
  • Communication
  • Medical technology
  • Military Technology
  • Measuring & Control Technology
  • Instrumentation
  • Automotive Electronics
  • Telecommunications
  • Data Technology
  • Blowers
  • Control panels
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
Catalog related products
  • TE Connectivity AMP Connectors
    CONN D-SUB HOUSING PLUG 9POS
    CONN D-SUB HOUSING PLUG 9POS
    CONN D-SUB HOUSING RCPT 9POS
    CONN D-SUB HOUSING RCPT 9POS
    CONN D-SUB HD HOUSING RCPT 15POS