CBC11W1S1S50V3X/AA
Mfr.Part #
CBC11W1S1S50V3X/AA
Description
CONN D-SUB RCPT 11POS CRIMP
Stock
173
In Stock :
173
D-Sub Connector Assemblies
Marathon Electric
Series :
CBC
Introducing D-Sub Connector Assemblies Positronic CBC11W1S1S50V3X/AA from Chip IC,where excellence meets affordability. This product stands out with its CBC11W1S1S50V3X/AA pinout, CBC11W1S1S50V3X/AA datasheet PDF, CBC11W1S1S50V3X/AA amp .Beyond D-Sub Connector Assemblies Positronic CBC11W1S1S50V3X/AA ,we also offer ICD15S13E4GX00LF, L77SDEH09SOL2RM5, A-DF 25 A/KG-T2S, Our vast inventory has you covered. Contact us now for immediate solutions.
CBC Series
CBC11W1S1S50V3X/AA Overview
There is a product in the CBC Series.
CBC11W1S1S50V3X/AA Features
CBC series
CBC11W1S1S50V3X/AA Applications
There are a lot of Amphenol
CBC11W1S1S50V3X/AA D-Sub Connectors applications.
  • Military Technology
  • Measuring & Control Technology
  • Instrumentation
  • Automotive Electronics
  • Telecommunications
  • Data Technology
  • Blowers
  • Control panels
  • Electrical substations
  • Energy efficient lighting (LED)
  • CnC Tech
    CONN D-SUB RCPT 25POS IDC
  • ASSMANN WSW Components
    CONN D-SUB RCPT 9POS SLDR CUP
  • ASSMANN WSW Components
    CONN D-SUB PLUG 9POS SLDR CUP
  • Amphenol Communications Solutions
    CONN D-SUB RCPT 9POS SLDR CUP
    CONN D-SUB PLUG 9POS SLDR CUP