CBC11W1M000T0
Mfr.Part #
CBC11W1M000T0
Description
CONN D-SUB HOUSING PLUG 11POS
Stock
637
In Stock :
637
D-Sub, D-Shaped Connector Housings
RoHS :
N
Brand :
Amphenol Positronic
Product Category :
D-Sub Mixed Contact Connectors
Subcategory :
D-Sub Connectors
Product Type :
Mixed Contact D-Sub Connectors
Datasheets
CBC11W1M000T0
  • TE Connectivity AMP Connectors
    CONN D-SUB HOUSING PLUG 9POS
    CONN D-SUB HOUSING PLUG 9POS
    CONN D-SUB HOUSING RCPT 9POS
    CONN D-SUB HOUSING RCPT 9POS
    CONN D-SUB HD HOUSING RCPT 15POS