CBC11W1M000E3X/AA
Mfr.Part #
CBC11W1M000E3X/AA
Description
CONN D-SUB HOUSING PLUG 11POS
D-Sub, D-Shaped Connector Housings
Accessory Type :
Service Kit
Siemens Building Technologies
Datasheets
CBC11W1M000E3X/AA
  • TE Connectivity AMP Connectors
    CONN D-SUB HOUSING PLUG 9POS
    CONN D-SUB HOUSING PLUG 9POS
    CONN D-SUB HOUSING RCPT 9POS
    CONN D-SUB HOUSING RCPT 9POS
    CONN D-SUB HD HOUSING RCPT 15POS