CB3LV-3C-30M000000
Mfr.Part #
CB3LV-3C-30M000000
Description
XTAL OSC XO 30.0000MHZ HCMOS TTL
Stock
800
In Stock :
800
Enable/Disable
Factory Lead Time :
12 Weeks
Crystal
Packaging :
Cut Tape (CT)
Current - Supply (Max) :
40mA
Frequency Stability :
±50ppm
Voltage - Supply :
3.3V
HCMOS, TTL
Current - Supply (Disable) (Max) :
10μA
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Type :
XO (Standard)
Height Seated (Max) :
0.071 1.80mm
Operating Temperature :
-20°C~70°C
Frequency :
30MHz