CB3LV-3C-100M000000
Mfr.Part #
CB3LV-3C-100M000000
Description
XTAL OSC XO 100.0000MHZ HCMOS
Frequency Stability :
±50ppm
Factory Lead Time :
12 Weeks
Height Seated (Max) :
0.071 1.80mm
Current - Supply (Max) :
60mA
Operating Temperature :
-20°C~70°C
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Published :
Current - Supply (Disable) (Max) :
10μA
Voltage - Supply :
3.3V
Frequency :
100MHz