C94-NWA120-CAO
Mfr.Part #
C94-NWA120-CAO
Manufacturer
Visual Communications Company, LLC
Description
PMI .290" 120VAC FLUSH CARTRIDGE
Manufacturer :
Product Category :
Factory Lead Time :
8 Weeks
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
Not Applicable
Datasheets
C94-NWA120-CAO
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
    LED HDWR COUPLER 5MM THRU-HOLE
    LED CABLE ASSEMBLY
    LED CLIPLITE MNT 5MM OPEN END
    SPEEDNUT W/COATING
    3MM RETAINING RING