C911U220JVNDAAWL20
Mfr.Part #
C911U220JVNDAAWL20
Description
CAP CER 22PF 400VAC C0G/NP0 RAD
Size / Dimension :
0.315Dia 8.00mm
Voltage - Rated AC :
400V
Lead Pitch :
10.0076mm
Published :
Lead Style :
Straight
Lead Spacing :
0.394 10.00mm
Series :
C900AH SFTY X1-400 Y1-400
Operating Temperature :
-40°C~125°C
ECCN Code :
EAR99
Tolerance :
±5%
Voltage - Rated :
400VAC
Capacitance :
22pF