C464-RAG28H-CAO
Mfr.Part #
C464-RAG28H-CAO
Description
PMI .250" LED 28V TAB CLEAR RED/
Datasheets
C464-RAG28H-CAO
Manufacturer related products
    LED HDWR COUPLER 5MM THRU-HOLE
    LED CABLE ASSEMBLY
    LED CLIPLITE MNT 5MM OPEN END
    SPEEDNUT W/COATING
    3MM RETAINING RING