C464-NWA120-NWO
Mfr.Part #
C464-NWA120-NWO
Description
PMI .250" LED 120V TAB DIFF AMBE
Datasheets
C464-NWA120-NWO
Manufacturer related products
    LED HDWR COUPLER 5MM THRU-HOLE
    LED CABLE ASSEMBLY
    LED CLIPLITE MNT 5MM OPEN END
    SPEEDNUT W/COATING
    3MM RETAINING RING