C461-BCA12H-NYO
Mfr.Part #
C461-BCA12H-NYO
Description
PMI .250" LED 12V TAB DIFF AMBER
Datasheets
C461-BCA12H-NYO
Manufacturer related products
    LED HDWR COUPLER 5MM THRU-HOLE
    LED CABLE ASSEMBLY
    LED CLIPLITE MNT 5MM OPEN END
    SPEEDNUT W/COATING
    3MM RETAINING RING