C461-ALP28H-CWO
Mfr.Part #
C461-ALP28H-CWO
Description
PMI .250" LED 28V TAB CLEAR AMBE
Datasheets
C461-ALP28H-CWO
Manufacturer related products
    LED HDWR COUPLER 5MM THRU-HOLE
    LED CABLE ASSEMBLY
    LED CLIPLITE MNT 5MM OPEN END
    SPEEDNUT W/COATING
    3MM RETAINING RING