C46-RAG12H-CGO
Mfr.Part #
C46-RAG12H-CGO
Description
PMI .250" LED 12V TAB CLEAR RED/
Datasheets
C46-RAG12H-CGO
Manufacturer related products
    LED HDWR COUPLER 5MM THRU-HOLE
    LED CABLE ASSEMBLY
    LED CLIPLITE MNT 5MM OPEN END
    SPEEDNUT W/COATING
    3MM RETAINING RING