C46-GLP28H-CWO
Mfr.Part #
C46-GLP28H-CWO
Description
PMI .250" LED 28V TAB CLEAR GREE
Factory Lead Time :
8 Weeks
Datasheets
C46-GLP28H-CWO
Manufacturer related products
    LED HDWR COUPLER 5MM THRU-HOLE
    LED CABLE ASSEMBLY
    LED CLIPLITE MNT 5MM OPEN END
    SPEEDNUT W/COATING
    3MM RETAINING RING