C44-BR120-NRO
Mfr.Part #
C44-BR120-NRO
Description
PMI .250" LED 120V TAB DIFF RED
Datasheets
C44-BR120-NRO
Manufacturer related products
    LED HDWR COUPLER 5MM THRU-HOLE
    LED CABLE ASSEMBLY
    LED CLIPLITE MNT 5MM OPEN END
    SPEEDNUT W/COATING
    3MM RETAINING RING