C44-BCA28H-NAO
Mfr.Part #
C44-BCA28H-NAO
Description
PMI .250" LED 28V TAB DIFF AMBER
Datasheets
C44-BCA28H-NAO
Manufacturer related products
    LED HDWR COUPLER 5MM THRU-HOLE
    LED CABLE ASSEMBLY
    LED CLIPLITE MNT 5MM OPEN END
    SPEEDNUT W/COATING
    3MM RETAINING RING