C430C912F3G5TA
Mfr.Part #
C430C912F3G5TA
Description
CAP CER 9100PF 25V C0G/NP0 AXIAL
Size / Dimension :
0.150Diax0.240L 3.81mmx6.10mm
Voltage - Rated :
25V
Tolerance :
±1%
Capacitance :
9100pF
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Factory Lead Time :
13 Weeks
Datasheets
C430C912F3G5TA
KEMET C430C912F3G5TA
AxiMax 400 Comm C0G 9100pF 25V Ceramic Capacitor ±1% C0G NP0 0.150Diax0.240L 3.81mmx6.10mm -55°C~125°C Low ESL Through Hole Axial
C430C912F3G5TA7200 Overview
This device's program size/dimension is 0.150Diax0.240L 3.81mmx6.10mm.A substance's temperature coefficient of resistance is generally defined as how its electrical resistance changes with per degree change in temperature.
C430C912F3G5TA7200 Features
a size/dimension of 0.150Diax0.240L 3.81mmx6.10mm