C430C512J3G5TA7200
Mfr.Part #
C430C512J3G5TA7200
Description
CAP CER 5100PF 25V C0G/NP0 AXIAL
Capacitance :
5100pF
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Voltage - Rated :
25V
Size / Dimension :
0.150Diax0.240L 3.81mmx6.10mm
Tolerance :
±5%
Series :
AxiMax 400 Comm C0G
KEMET C430C512J3G5TA7200
AxiMax 400 Comm C0G 5100pF 25V Ceramic Capacitor ±5% C0G NP0 0.150Diax0.240L 3.81mmx6.10mm -55°C~125°C Low ESL Through Hole Axial