C410C910G3G5TA7200
Mfr.Part #
C410C910G3G5TA7200
Description
CAP CER 91PF 25V C0G/NP0 AXIAL
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Capacitance :
91pF
Tolerance :
±2%
Voltage - Rated :
25V
Size / Dimension :
0.095Diax0.170L 2.41mmx4.32mm
Axial
KEMET C410C910G3G5TA7200
AxiMax 400 Comm C0G 91pF 25V Ceramic Capacitor ±2% C0G NP0 0.095Diax0.170L 2.41mmx4.32mm -55°C~125°C Low ESL Through Hole Axial