C410C682J1G5TA7200
Mfr.Part #
C410C682J1G5TA7200
Description
CAP CER 6800PF 100V C0G AXIAL
Tolerance :
±5%
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Size / Dimension :
0.095Diax0.170L 2.41mmx4.32mm
Voltage - Rated :
100V
Capacitance :
6800pF
KEMET C410C682J1G5TA7200
AxiMax 400 Comm C0G 6800pF 100V Ceramic Capacitor ±5% C0G NP0 0.095Diax0.170L 2.41mmx4.32mm -55°C~125°C Low ESL Through Hole Axial