C410C621K2G5TA
Mfr.Part #
C410C621K2G5TA
Description
CAP CER 620PF 200V C0G/NP0 AXIAL
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Tolerance :
±10%
Packaging :
Bulk
Capacitance :
620pF
Size / Dimension :
0.095Diax0.170L 2.41mmx4.32mm
Voltage - Rated :
200V
Factory Lead Time :
13 Weeks
Datasheets
C410C621K2G5TA
KEMET C410C621K2G5TA
AxiMax 400 Comm C0G 620pF 200V Ceramic Capacitor ±10% C0G NP0 0.095Diax0.170L 2.41mmx4.32mm -55°C~125°C Low ESL Through Hole Axial