C410C432K2G5TA7200
Mfr.Part #
C410C432K2G5TA7200
Description
CAP CER 4300PF 200V C0G AXIAL
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Voltage - Rated :
200V
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Size / Dimension :
0.095Diax0.170L 2.41mmx4.32mm
Capacitance :
4300pF
Tolerance :
±10%
1 (Unlimited)
KEMET C410C432K2G5TA7200
AxiMax 400 Comm C0G 4300pF 200V Ceramic Capacitor ±10% C0G NP0 0.095Diax0.170L 2.41mmx4.32mm -55°C~125°C Low ESL Through Hole Axial