C410C431F3G5TA7200
Mfr.Part #
C410C431F3G5TA7200
Description
CAP CER 430PF 25V C0G/NP0 AXIAL
Tolerance :
±1%
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Capacitance :
430pF
Size / Dimension :
0.095Diax0.170L 2.41mmx4.32mm
Voltage - Rated :
25V
KEMET C410C431F3G5TA7200
AxiMax 400 Comm C0G 430pF 25V Ceramic Capacitor ±1% C0G NP0 0.095Diax0.170L 2.41mmx4.32mm -55°C~125°C Low ESL Through Hole Axial